केन्द्रीय संस्करण

कञ्चनपुर ५ र डोटीमा थपिए ४ जना संक्रमित

person explore access_timeअसार २४, २०७७ chat_bubble_outline0

कैलाली । सेती प्रादेशिक अस्पताल धनगढी प्रयोगशालामा भएको (कोभिड १९) कोरोना परीक्षणमा थप ९ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको छ । 

नयाँ पुष्टि भएकामा १ महिलासहित ८ जना पुरुष छन् । संक्रमित हुनेहरुमा डोटीका ३ पुरुष र एक महिला गरी चार जना छन् । त्यसैगरी कञ्चनपुरका ५ जना पुरुष रहेको सेती प्रादेशिक अस्पतालका सुचना अधिकारी दिलिप कुमार श्रेष्ठले जानकारी दिए । उनीहरु सवैको उपचार भइरहेको अस्पतालले जनाएको छ । 


 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.