केन्द्रीय संस्करण

प्रदेश नं १ मा एकैदिन नौजना सङ्क्रमित

person explore access_timeअसार २३, २०७७ chat_bubble_outline0

प्रदेश नं १ मा  आज  नौ जनामा कोभिड–१९ सङ्क्रमित पुष्टि भएको छ । यसरी सङ्क्रमित हुनेहरुमा मोरङका छ, सुनसरीका दुई र झापाका एकजना रहेको सामाजिक विकास मन्त्रालयले जनाएको छ । 

    मन्त्रालयका अनुसार आज पोजेटिभ देखिएकाहरुमा मोरङको विराटनगरका दुई महिलासहित छ, सुनसरीको धरानका एक महिलासहित दुई र झापाको बाह्रदशीका एकजना रहेका छन् । प्रदेशमा योसँगै जम्मा सङ्क्रमितहरुको सङ्ख्या ६८५ पुगेको सामाजिक विकास मन्त्रालयले जनाएको छ ।  
    
    यस्तै प्रदेशबाट आज सात सङ्क्रमितहरु निको भई घर फर्केका छन् । कोशी अस्पताल कोभिड–१९ उपचार केन्द्र विराटनगरमा उपचार गराइरहेका तीन महिलासहित सातजना घर फर्केका छन् । निको हुनेहरुमा मोरङका चार र सुनसरीका तीनजना रहेको उपचार केन्द्र व्यवस्थापन समिति सदस्य धु्रव उरावले जानकारी दिए । निको हुनेहरुमा छ वर्षीया बालिकादेखि ५० वर्ष उमेर समूहका रहेका उनले बताए । योसँगै प्रदेशमा निको भई घर फर्कनेहरुको सङ्ख्या ४७९ पुगेको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.