केन्द्रीय संस्करण

कोरोनाभाइरसलाई सामान्य फ्लु भन्दै मास्क नलगाउने ब्राजिलका राष्ट्रपतिलाई संक्रमण पुष्टि

person explore access_timeअसार २३, २०७७ chat_bubble_outline0

ब्राजिलका राष्ट्रपति जायर बोल्सोनारोलाई कोरोनाभाइरसको संक्रमण पुष्टि भएको छ । बोल्सोनारोले मंगलबार ब्राजिलियन टेलिभिजनमा बोल्दै यसको जानकारी दिएका हुन् ।

‘सबैलाई थाहा थियो, ढिलोचाँडो यसबाट जनसंख्याको धेरै हिस्सा प्रभावित हुनेछन् । म पनि पोजेटिभ देखिएको छु,’ सोमबार कोभिड–१९ को परीक्षण गराएका उनले भने । सीएनएन ब्राजिलका अनुसार राष्ट्रपतिलाई हाइड्रोसीक्लोरोकिन र एजिथ्रोमाइसिन प्रयोग गरेर उपचार भइरहेको छ ।

मिडिया रिपोर्टमा उनलाई ज्वरो आएको कुरा छापिएपछि सोमबार राष्ट्रपति भवन बाहिर समर्थकहरुसँग कुराकानी गर्दै आफूले परीक्षण गरेको र फोक्सो सफा रहेको बताएका थिए । मास्क लगाएका उनले मानिसहरुलाई आफ्नो नजिक नआउन सुझाव दिएका थिए । सोमबार उनलाई कोभिड–१९ को लक्षण देखिन थालेको र १०० डिग्री फेरेन्हाइट ज्वारो पनि देखिएको समाचार प्रकाशित भएको थियो ।

यसअघि, कोरोनभाइरसलाई सामान्य फ्लु बताउँदै आएका बोल्सोनारो र्याली र सार्वजनिक कार्यक्रममा मास्क बिना नै सहभागी हुने गरेका थिए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.