केन्द्रीय संस्करण

रुपन्देहीमा मोटरसाईकल दुर्घटना, १ जनाको मृत्यु

person explore access_timeअसार २३, २०७७ chat_bubble_outline0

बुटवल । रुपन्देहीमा मोटरसाईकल दूर्घटनामा परेर १ जनाको मृत्यु भएको छ । रुपन्देहीको मायादेवी गाउँपालिका–५ मकरीस्थित भित्री सडक खण्डमा मझगावाबाट भैरहवातर्फ जाँदै गरेको लु ३४ प ३४२५ नं. को मोटरसाईकल दुर्घटना हुँदा सियारी गाउँपालिका ४ पर्सोनीका ३३ वर्षीय रिजमान अहमद मुसमानको मृत्यु भएको हो ।

मोटरसाईकल आफैं अनियन्त्रित भई दुर्घटना हुदाँ गम्भीर घाइते भएका मुसमानको भैरहवाको भिम अस्पतालमा आज दिउँसो मृत्यु भएको प्रहरीले जनाकारी दिएको छ । प्रहरीले घटनाको थप अनुसन्धान भइरहेको जनाएको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.