केन्द्रीय संस्करण

कास्कीमा खेत जोतेर फर्केको ट्याक्टरले च्यापेर चालकको मृत्यु

person explore access_timeअसार २३, २०७७ chat_bubble_outline0

पोखरा । खेत जोतेर फर्किने क्रममा ट्याक्टरले च्यापेर कास्कीमा चालकको ज्यान गएको छ । प्रहरीका अनुसार कास्कीको माछापुछ्रे गाउँपालिकामा खेत जोतेर फर्किने क्रममा अनियन्त्रित भएर ट्याक्टर पल्टिदा चालकको मृत्यु भएको हो । 

कास्कीको माछापुच्छ्रे गाउँपालिका, ४ बाटुलेथरमा खेत जोतेर फर्किने क्रममा ट्याक्टर पल्टिएको थियो । ग १ त २२८३ नम्बरको ट्याक्टर अनियन्त्रित भएर सडकबाट ५ मिटर तल खसेको थियो । 

ट्याक्टर पल्टिएर चालक माछापुछ्रे गाउँपालिकाकै चालक ४५ वर्षिय रामचन्द्र अधिकारीलाई च्यापेको प्रहरीले उल्लेख गरेको छ । ट्याक्टरले च्यापेर घाईते भभएका चालक रामचन्द्रलाई उपचारको लागि मनिपाल अस्पताल पठाइएको थियो । 

तर, उनको उपचारको क्रममा मृत्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ । घटनाको विषयमा थप अनुसन्धान भई रहेको प्रहरीले नियमित प्रेस विज्ञप्तिमा उल्लेख गरेको छ ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.