केन्द्रीय संस्करण

सलमानले बिग बस १४ का लागि बढाए पारिश्रमिक, कार्यक्रम प्रस्तुत गर्न लिनेछन् यति रकम

person explore access_timeअसार २२, २०७७ chat_bubble_outline0

बिग बसको १३ औं संस्करण आफ्ना सबै सिजनमध्येको सबैभन्दा धमाकेदार रह्यो । बिग बस १३ को सफलतापछि अब ‘बिग बस १४’ को पनि तयारी सुरु भइसकेको छ । बिग बस १४ लाई पनि सलमान खानले नै होस्ट गर्नेछन् । भारतीय सञ्चार माध्यममा प्रकाशित खबरका अनुसार बिग बस १४ अक्टोबरदेखि अन एयर हुने सम्भावना छ । सलमान खानले यो सिजनका लागि आफ्नो पारिश्रमिक बढाएको पनि खबर छ ।

खबरमा बताइए अनुसार बिग बस १४ को हरेक एपिसोडका लागि सलमान खानले १६ करोड भारु पारिश्रमिक लिनेछन् । उनले बिग बस १३ का लागि करिब १२ देखि १४ करोड भारु लिएका थिए । हुन त सलमानले हरेक सिजनमा आफ्नो पारिश्रमिक बढाउने गर्छन् । यो सिजनमा एकपटक पुनः सर्वसाधारणको इन्ट्रि हुने अनुमान गरिएको छ किनभने पछिल्लो सिजनमा सेलिब्रिटीलाई पनि प्रवेश गरिएको थियो । बिग बस–१४ का लागि जेस्मिन भसिन, अलिशा पंवार, आरुषी दत्ता, आकांक्षा पुरी, आंचल खुराना, साहिल खान र आमिर सिद्धिकीजस्ता सेलिब्रिटीलाई अप्रोच गरिसकिएको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.