केन्द्रीय संस्करण

सुनको मास्कमा रमाउँदै शंकर

person explore access_timeअसार २१, २०७७ chat_bubble_outline0

एजेन्सी । भारतको पुणेका एक व्यक्तिले सुनको मास्क बनाएका छन् । पुणेमा बस्ने शंकर कुराडेले करिब ३ लाख रुपैयाँ खर्चेर सुनको मास्क बनाएका हुन् । यसअघि भारतकै महाराष्ट्रस्थित कोल्हापुरको एक व्यक्तिले चाँदीको मास्क बनाएर लगाएको समाचार बाहिर आएको थियो । शंकरले चाँदीको मास्क बनाएको समाचार सुनेपछि त्यसबाट प्रभावित भएर सुनको मास्क बनाउने सोच आएको बताएका छन् । 

उनले लगाएको सुनको मास्कको तस्बिर अहिले मिडियाहरुमा छाएको छ । विश्वभर कोरोना महामारीका कारण मास्क लगाउने मानिसहरुको भीड देखिइरहेका बेला शंकरले लगाएको सुनको मास्कको तस्बिरले सबैलाई आकर्षित गरेको छ । यो मास्क कोरोनाबाट बच्नभन्दा पनि प्रदर्शनका लागि बनाइएको जनाइएको छ ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.