केन्द्रीय संस्करण

ट्याक्टरसहित अवैध काठ नियन्त्रणमा

person explore access_timeअसार २१, २०७७ chat_bubble_outline0

कैलाली । सुदूरपश्चिम प्रदेशको प्रहरी टोलीले ट्याक्टरसहित अवैध काठ नियन्त्रणमा लिएको छ । कृष्णपुरन गाउँपालिका २ बाणीस्थित पूर्वपश्चिम राजमार्ग अत्तरियाबाट महेन्द्रनगरतर्फ गइरहेको से १ त ९३६४ नम्बरको ट्याक्टर र अवैध काठ  आज सो प्रहरी टोलीले नियन्त्रणमा लिएको  हो ।

घर बनाउन प्रयोग हुने झयाल–ढोकाको चौखट,पल्ला,भेन्टीलेसनसहित १४७ पिस काठ ट्याक्टरको ट्रलि मुनी लुकाइछिपाई लगिरहेको अवस्थामा पक्राउ गरिएको सुदूरपश्चिम प्रदेश प्रहरी अनुसन्धान विभागका प्रमुख एवम् प्रहरी नायव निरीक्षक केशव जोशीले रातोपाटीलाई जानकारी दिए ।

उनले आवश्यक कागजात माग्दा नदिएकोले ट्याक्टर चालक कृष्णपुर नगरपालिका २ वस्ने अन्दाजी वर्ष ३५, ३६, का गणेश प्रसाद अवस्थी सहितलाई पक्राउ गरि आवश्यक कार्वाहीका लागी अस्थाई प्रहरी पोस्ट वाणी कञ्चनपुरमार्फत सवडिभिजन वन कार्यालय वाणीलाई बुझाइएको बताए । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.