केन्द्रीय संस्करण

नेपोटिजमको विषयमा तापसी पन्नूमाथि भड्किइन् कंगना रनौतः भनिन्, ‘लाज लाग्नुपर्ने हो’

person explore access_timeअसार २१, २०७७ chat_bubble_outline0

बलिउडमा नेपाटिजमको विवाद सुरु गर्नुको श्रेय कंगना रनौतलाई जान्छ जसले थुप्रै मौकामा बलिउडको एक तप्कालाई निशानामा पारेकी छिन् । उनले थुप्रै स्टार किड्सलाई पनि आरोप लगाएकी छिन् । यसैबीच अब सोसल मिडियामा कंगना रनौत र तापसी पन्नूबीच शीतयुद्ध चर्किएको छ । कंगना रनौतले सोसल मिडियामा तापसीमाथि निशाना साँधेकी छिन् ।

कंगनाले लगाइन् तापसीमाथि आरोपः

कंगनाले एक ट्वीट गरेर तापसीमाथि आरोप लगाएकी छिन् । आधिकारिक ट्वीटर अकाउन्टमार्फत् गरिएको ट्वीटमा भनिएको छ, ‘यस्ता थुप्रै चाप्लुसी छन् जसले कंगनालाई कमजोर गर्ने कोसिस गरिरहेका छन् । उनीहरु बस् मुभी माफियाको किताबमा राम्रो भइरहनुपर्छ । कंगनाको कुरा काट्दा उनीहरुले अवार्ड पाउँछन् । यी मानिसहरु प्रताडित पनि गर्छन् । तिमीलाई लाज लाग्नुपर्नेे हो तापसी, तिमीले कंगनाले संघर्षको फाइदा उठाएर उनीविरुद्ध उत्रिएकी छौ ।’

अब कंगनाको यस्तो बयानमा तापसीले सीधा रुपमा त केही पनि बोलेकी छैनन् तर उनले सोसल मिडियामा एउटा पोस्टमार्फत् उनीमाथि निशाना भने साँधेकी छिन् । तापसीले नाम नलिइकनै लेखेकी छिन्, ‘मैले आफ्नो जीवनमा धेरै कुरा सिकेकी छु । पछिल्लो केही महिनामा त अझै धेरै । यसमार्फत् मैले जीवनलाई सही दृष्टिकोणमार्फत् हेर्न सकेकी छु ।’

तापसीले एउटा भनाई सेयर गर्दै आफूृले नकारात्मकता फैलाउने व्यक्तिलाई ध्यान नदिने बताएकी छिन् । यस्तै, अर्को एटा भनाईमार्फत् तापसीले भन्न खोजेकी छिन्, ‘खराब व्यक्तिसँग खराब व्यवहार नगर । यसको साटो उनीहरु थोरै समझदार होउन् भनेर प्रार्थना गरिदिनुहोस् ।’

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.