केन्द्रीय संस्करण

४३ प्रयासपछि युभेन्टसका लागि रोनाल्डोको पहिलो फ्रिकिक गोल

person explore access_timeअसार २१, २०७७ chat_bubble_outline0

क्रिस्टियानो रोनाल्डोले ४३ पटकको प्रयासपछि युभेन्टसका फ्रिकिकबाट पहिलो गोल गरेका छन् । योसँगै रोनाल्डो क्लबका लागि इटालियन सिरिए ए मा एकै सिजनमा २५ गोल गर्ने सन् १९६१ पछि पहिलो खेलाडी बनेका छन् । 

शनिबार भएको टुरिन डर्बीमा युभेन्टसले टोरिनोलाई ४–१ गोल अन्तरले पराजित गर्यो । खेलको तेस्रो मिनेटमा नै पाउलो डिबालाले युभेलाई अग्रता दिलाएका थिए भने हुवान क्वाड्राडोले २९ औँ मिनेटमा अग्रता दोब्बर बनाए । पहिलो हाफको इन्जुरी समयमा एन्ड्रेया बेलोटीलाई पेनाल्टीबाट टोरिनोका लागि एक गोल फर्काए ।

दोस्रो हाफमा रोनाल्डोले फ्रिकिकबाट गोल गर्दै युभेको अग्रता पुनः फराकिलो बनाए । क्लब स्तरमा उनको यो ४६ औँ फ्रिकिक गोल हो । उनले यसअघि रियल म्याड्रिडका लागि ३२ तथा म्यान्चेस्टर युनाइटेडका लागि १३ गोल गरेका थिए । उनी सन् १९६१ पछि सिरिए ए को एउटै सिजनमा युभेन्टसका लागि २५ गोल गर्ने पहिलो खेलाडी पनि बनेका छन् । युभेन्टसले चौथो गोल आत्मघाती गोलका रुपमा उपहार पाएको थियो ।

त्यस्तै, जियानलुइजी बुफोनले लिगमा कीर्तिमानी ६ सय ४८ औँ खेल खेलेका छन् । उनले पाउलो माल्दिनीको कीर्तिमानलाई भंग गरेका हुन् । गत सिजन पेरिस सेन्ट जर्मेनका लागि लिग वानमा १७ खेल खेलेका उनले युरोपको शीर्ष ५ लिगमा कीर्तिमानी ६६५ खेल खेलेका छन् । 

लगातार सातौँ लिग उपाधि जित्ने होडमा रहेको युभेन्टसले शीर्ष स्थानमा सात अंकको अग्रता बनाएको छ । ३० खेलपछि युभेन्टसको ७५ अंक रहेको छ ।

दोस्रो स्थानमा रहेको लाजियो एसी मिलानसँग ३–० ले स्तब्ध बन्यो । लाजियोको ३० खेलबाट ६८ अंक रहेको छ । एसी मिलान छैटौँ स्थानमा उक्लिएको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.