केन्द्रीय संस्करण

सुदूरपश्चिम प्रदेश : थप १० जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि

person explore access_timeअसार २०, २०७७ chat_bubble_outline0

कैलाली । सेती प्रादेशिक अस्पताल धनगढीमा गरिएको परीक्षणमा सुदूरपश्चिम प्रदेशका थप १० जनामा कोभिड–१९ (कोरोनाभाइरस) संक्रमण पुष्टि भएको छ । 

शनिबार गरिएको परिक्षणमा ४ जना महिला र ६ जना पुरुषमा  संक्रमण पुष्टि भएको हो । 

पुष्टि भएका मध्ये अछाम चौरपाटीका २६ बर्षिया १ महिला, दशरथचन्द बैतडीका ५० बर्षिया १ महिला , डोटीका १८, ३०, २५, बर्षका ३ पुरुष रहेका छन् । त्यसैगरी कैलाली धनगढीका ३१ वर्षका १ जना पुरुष, कञ्चनपुर महाकालीका ३४ र २१ बर्षका २ जना महिला र २७ र १८ वर्षका २ जना पुरुष रहेको सेती प्रादेशिक अस्पतालका सूचना अधिकारी दिलिप कुमार श्रेष्ठले जानकारी दिए । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.