केन्द्रीय संस्करण

सडक बनाउँदा झडप गर्ने ११ जनामाथि मुद्दा दर्ता

person explore access_timeअसार १९, २०७७ chat_bubble_outline0

रौतहट । रौतहटको कटहरिया नगरपालिकामा बाटो निकाल्ने क्रममा झडप गर्ने ११ जना माथि मुद्दा दर्ता भएको छ । 

कटहरिया ८ पोखरिया गाउँमा झडपमा संलग्न ११ जनामाथि ईलाका प्रहरी कार्यालय गरुडामा मुद्दा दर्ता भएको हो । स्थानीय बच्चालाल यादव , सुखल यादव , बिगन यादव लगायत ११ जनामाथी केहि अभद्र व्यवहार मुद्दा दर्ता भैइ अदालत बाट म्याद थमाएको डिएसपी ज्ञान कुमार महतोले बताए ।

 २ दिनअघि नयाँ बाटो बनाउने क्रममा भएको दोहोरो झडपमा ७ जना घाइते भएका थिए । घाइते मध्ये टंइट यादवको बिरगञ्जस्थित एलएस न्युरो अस्पतालमा र अन्यको गरुडा अस्पतालमा उपचार भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ । बाटो निकाल्ने क्रममा  नेकपा र जसपा बीचको झडप भएको थियो ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.