केन्द्रीय संस्करण

बालुवाटारमा बैठक, धुम्बाराईमा धर्ना

person explore access_timeअसार १९, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौँ । पार्टीमा देखिएको आन्तरिक किचलो जटिल मोडमा पुगेपछि विवादलाई वार्ता र छलफलको माध्यमबाट समाधान गर्न नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीका युवा नेताहरुले शीर्ष नेतृत्वलाई दबाब दिन सुरु गरेका छन् । पछिल्लो विवाद पार्टी विभाजनको तहसम्म पुग्ने आँकलन गर्न थालिएपछि युवा नेताहरुले पार्टी मुख्यालयमा धर्ना सुरु गरेका हुन् ।

विभिन्न प्लेकार्ड सहित विजय पौडेल, ठाकुर गैरे, जगन्नाथ खतिवडा, रामकुमारी झाँक्री, रविन कोराल, दिलु पन्त, हिमाल शर्मा, कृष्ण केसीलगायत नेताहरु पार्टी मुख्यालयमा धर्नामा छन् ।

पारदर्शी वार्ता र संवादको माध्यमबाट पार्टी एकता बचाउनु पर्ने र पार्टीलाई विधि पद्दतिअनुसार अघि बढाउनुपर्ने उनीहरुको माग तथा सुझाव रहेको छ । एक बजेदेखि सुरु भएको धर्ना चार बजेसम्म चल्ने बताइएको छ ।

यता, दुई अध्यक्ष केपी शर्मा ओली र कार्यकारी अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल 'प्रचण्ड' बीच बालुवाटारमा निर्णायक वार्ता जारी रहेको छ । प्रधानमन्त्रीको सरकारी निवास बालुवाटारमा ओली प्रचण्डबाहेक महासचिव विष्णु पौडेल र नेता जनार्दन शर्मा सहभागी छन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.