अक्षय पनि भएका थिए नेपोटिजमको शिकार, फिल्मबाट हटाएर अजय देवगनलाई दिइएको थियो रोल

person explore access_timeअसार १९, २०७७ chat_bubble_outline0

सुशान्त सिंह राजपूतको आत्महत्यापछि बलिउडमा नेपोटिजमको विषयमा बहस तीब्र भएको छ । सुशान्तको परिवारले नेपोमिटरको एपको घोषणा गरेका छन् जसमार्फत् कुन फिल्ममा कति नेपोटिजम छ भनेर थाहा पाउन सकिन्छ । नेपोटिजम र बलिउडमा नातवादसँग जोडिएका मुद्दा पछिल्लो वर्षदेखि चर्चामा आएपनि बलिउडमा यो कल्चर दशकौं पुरानो हो ।


यस्तै घटना देख्न पाइयो जब अक्षय कुमारले मिड डेलाई दिएको अन्तरवार्तामा उनले आफूलाई फिल्म ‘फूल और कांटे’ बाट निकालिएको बताए । स्मरण रहोस् फूल और कांटेमार्फत् नै अजय देवगनले आफ्नो करियरको सुरुवात गरेका थिए । अजय देवगन बलिउडका स्टन्टम्यान वीरु देवगनका छोरा हुन् भने अक्षय दिल्लीका आउटसाइडर हुन् ।अक्षयलाई भनिएको थियो, ‘भाइ भोलिदेखि नआउ’अक्षयले सन् १९९१ मा रिलिज भएको फिल्म ‘फूल और कांटे’ मा भएको बताए । उनले भने, ‘म यो फिल्मको गीतको मेकिङमा, फोटोसुटमा र यसबाहेक थुप्रै स्थानमा संलग्न थिएँ । यद्यपि, सुटिङ हुनु एक रात अघि मलाई फोन आयो, त्यतिबेला म सुटिङको तयारी गरिरहेको थिएँ । फोनमा मलाई म रिप्लेस भइसकेको बताइयो । मलाई भनिएको थियो कि, भाइ, तपाईं नआउनु ।’

यद्यपि, अक्षय कुमार र अजय देवगनबीच कुनै तनाव छैन । अक्षय कुमार रोहित शेट्टीको हिट फ्रेन्चाइजी फिल्म सूर्यवंशीमा पनि काम गरिरहेका छन् । यो फ्रेन्चाइजीको पहिलो फिल्म सिंघममा अजय देवगन देखिएका थिए । अक्षय कुमार लामो समयपछि कट्रिनासँग काम गरेका थिए । यद्यपि, कोरोना भाइरसका कारण यो फिल्मको रिलिज रोकिएको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।