केन्द्रीय संस्करण

अक्षय पनि भएका थिए नेपोटिजमको शिकार, फिल्मबाट हटाएर अजय देवगनलाई दिइएको थियो रोल

person explore access_timeअसार १९, २०७७ chat_bubble_outline0

सुशान्त सिंह राजपूतको आत्महत्यापछि बलिउडमा नेपोटिजमको विषयमा बहस तीब्र भएको छ । सुशान्तको परिवारले नेपोमिटरको एपको घोषणा गरेका छन् जसमार्फत् कुन फिल्ममा कति नेपोटिजम छ भनेर थाहा पाउन सकिन्छ । नेपोटिजम र बलिउडमा नातवादसँग जोडिएका मुद्दा पछिल्लो वर्षदेखि चर्चामा आएपनि बलिउडमा यो कल्चर दशकौं पुरानो हो ।

यस्तै घटना देख्न पाइयो जब अक्षय कुमारले मिड डेलाई दिएको अन्तरवार्तामा उनले आफूलाई फिल्म ‘फूल और कांटे’ बाट निकालिएको बताए । स्मरण रहोस् फूल और कांटेमार्फत् नै अजय देवगनले आफ्नो करियरको सुरुवात गरेका थिए । अजय देवगन बलिउडका स्टन्टम्यान वीरु देवगनका छोरा हुन् भने अक्षय दिल्लीका आउटसाइडर हुन् ।

अक्षयलाई भनिएको थियो, ‘भाइ भोलिदेखि नआउ’

अक्षयले सन् १९९१ मा रिलिज भएको फिल्म ‘फूल और कांटे’ मा भएको बताए । उनले भने, ‘म यो फिल्मको गीतको मेकिङमा, फोटोसुटमा र यसबाहेक थुप्रै स्थानमा संलग्न थिएँ । यद्यपि, सुटिङ हुनु एक रात अघि मलाई फोन आयो, त्यतिबेला म सुटिङको तयारी गरिरहेको थिएँ । फोनमा मलाई म रिप्लेस भइसकेको बताइयो । मलाई भनिएको थियो कि, भाइ, तपाईं नआउनु ।’

यद्यपि, अक्षय कुमार र अजय देवगनबीच कुनै तनाव छैन । अक्षय कुमार रोहित शेट्टीको हिट फ्रेन्चाइजी फिल्म सूर्यवंशीमा पनि काम गरिरहेका छन् । यो फ्रेन्चाइजीको पहिलो फिल्म सिंघममा अजय देवगन देखिएका थिए । अक्षय कुमार लामो समयपछि कट्रिनासँग काम गरेका थिए । यद्यपि, कोरोना भाइरसका कारण यो फिल्मको रिलिज रोकिएको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.