केन्द्रीय संस्करण
फोटोफिचर

झोर झरनामा झुम्दै युवाहरु (फोटोफिचर)

person explore access_timeअसार १९, २०७७ chat_bubble_outline0

झोर झरना काठमाडौँको चर्चित झरनामध्ये एक हो । टोखाको महाकालस्थित झरना युवापुस्ता माझ निकै लोकप्रिय रहेको छ । अझ गर्मी मौसममा यहाँ धेरै भीड देख्न पाइन्छ । शिवपुरी राष्ट्रिय निकुञ्जबाट बग्ने पानी यसको मुख्य स्रोत हो । धार्मिक दृष्टिकोणले पनि यो झरनाको चर्चा हुने गर्छ । यहाँ रहेको भगवान शिवको मन्दिरमा मानिसहरुको घुइँचो लाग्ने गर्छ ।

चक्रपथबाट ११ किलोमिटर टाढा रहेको यो झरनामा अहिलेको समयमा धेरै भिडभाड हुने गर्थ्यो । तर, कोरोनाभाइरसको महामारीका कारण सार्वजनिक यातायतहरु बन्द रहेका र धेरै विद्यार्थीहरु राजधानी बाहिर रहेका कारण भीड अलि कम देखिन्छ । यद्यपि, अझै पनि युवाहरुलाई त्यहाँसम्म पुगेर गर्मीमा झरनाको चिसो पानीको मज्जा लिन भने रोकेको छैन ।

हेर्नुहोस् तस्विरहरु

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.