केन्द्रीय संस्करण

‘तिमी उता म यता’ मा मिलन र राजनराजको अभिनय

person explore access_timeअसार १५, २०७७ chat_bubble_outline0

 काठमाडौं । गायक राजनराज शिवाकोटी र गायिका मिलन नेवारको यूगल गायन रहेको गीत छ ‘तिमी उता म यता’ सार्वजनिक भएको छ । असार १५को अवसर पारेर सार्वजनिक गरिएको गीतमा शब्द तथा संगीत पनि शिवाकोटीकै छ । 

गीतको म्युजिक भिडियो पनि निर्माण भएको छ । जसमा गायक गायिका आफैंले अभिनय गरेका छन् । केही दिनअघि दक्षिणकालीमा छायाँकन भएको यो गीतमा लामो समयसम्म एक–आपसमा भेटघाट हुन नपाउँदाको अवस्थाको पीडा र भेट हुने आशा सहितको भावनालाई व्यक्त गरिएको छ ।  राजेशपुमा राईको निर्देशन रहेको भिडियोमा उत्सव दाहालको छायाँकन रहेको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.