केन्द्रीय संस्करण

कलाकार गिरीलाई राता मकैको सम्मान

person explore access_timeअसार १५, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । वरिष्ठ चरित्र अभिनेत्री लक्ष्मी गिरी सम्मानित भएकी छन् । हास्यकलाकार अभिनेता किरण केसी (ए राता मकै) ले आज (असार १५) आफ्नो जन्मदिनको अवसर पारेर गिरीलाई सम्मान गरेका हुन् । ४ दशक बढी समयदेखि अभिनयमार्फत नेपाली चलचित्र, टेलीचलचित्र, नाट्यक्षेत्रमा योगदान पुर्याएको भन्दै गिरीलाई नगद १० हजार रुपैयाँ राशी सहितको ‘हास्यब्यङ्ग्य कलाकार योगदान सम्मान’ प्रदान गरिएको हो । 

सोही अवसरमा पत्रकार तथा चलचित्र निर्देशक डब्बु क्षेत्रीलाई पनि नेपाली कलाक्षेत्रमा पत्रकारिताको माध्यमबाट पुर्याएको योगदानको कदर गर्दै सम्मान गरियो । क्षेत्रीलाई पनि १० हजार रुपैयाँ राशीसहित सम्मान दिइएको हो । 

आफ्ना दिवंगत हजुरबुबा भोजराज केसी, हजुरआमा ऋदयकुमारी केसी, बुबा दुर्गाबहादुर केसी र आमा इन्द्रकुमारी केसीको सम्झनामा ७ वर्षअघि स्थापित सम्मान कलाकार केसीले यस अगाडि हरेक वर्षको असार १५ मा पर्ने जन्मदिनमा एक भव्य कार्यक्रम गर्दै प्रदान गर्ने गर्दथे । यो वर्ष कोरोनाको कहरका कारण उनले कार्यालयमै केही ब्यक्तिको उपस्थितिमा सम्मान प्रदान गरेका हुन् ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.