केन्द्रीय संस्करण

अर्घाखाँचीमा जंगली च्याउ खाँदा ५ जना बिरामी

person explore access_timeअसार १५, २०७७ chat_bubble_outline0

बुटवल । अर्घाखाँचीमा जंगली च्याउ खाँदा ५ जना बिरामी परेका छन् ।

जिल्लाको सन्धिखर्कमा नगरपालिका २ घोचेखोलामा एकै  घरमा बस्ने ५ जना जंगली च्याउ खाँदा विरामी परेको प्रहरीले जनाएको छ ।

 बिरामी पर्नेमा बर्ष ३४ का गणपति चौधरी उनकी श्रीमती बर्ष ३२ की एलिसा चौधरीसहित परिवारका सदस्यहरु बर्ष ३५ की पार्वती चौधरी, बर्ष ९ का गगन चौधरी, दाङ घर भइ त्यहाँ काम गरि बस्ने बर्ष ४५ का राजु चौधरी विरामी भएका जिल्ला प्रहरी कार्यालय अर्घाखाँचीले जनाएको छ । उनीहरुको सन्धिखर्कमा नै उपचार भईरहेको छ । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.