केन्द्रीय संस्करण

पाकिस्तानको कराँचीस्थित स्टक एक्सचेन्जमा हमला, चार आतंकवादी मारिए

person explore access_timeअसार १५, २०७७ chat_bubble_outline0

कराँचीस्थित पाकिस्तान स्टक एक्सचेन्जको भवनभित्र प्रवेश गर्न खोज्ने चार आतंकवादी सुरक्षाकर्मीको कारवाहीमा मारिएका छन् । मिडिया रिपोर्टका अनुसार सोमबार बिहान १० बजे चारजना आतंकवादी आफ्नो गाडीबाट उत्रेर ग्रिनेड प्रहार गर्दै भवन भित्र प्रवेश गर्ने प्रयास गरेका थिए । भवनभित्र पसेपछि उनीहरुले अन्धाधुन्द गोली प्रहार गर्न सुरु गरेका थिए ।

घटनामा दुई जना सर्वसाधारणको पनि मृत्यु भएको र केही घाइते पनि रहेको बताइएको छ । प्रहरीका सर्जन डा. करार अहमद अब्बसीका अनुसार हालसम्म ५ जनाको शव र प्रहरीसहित सात जना घाइतेलाई डा. रुथ पफाउ सिभिल अस्पतालमा ल्याइएको जानकारी दिए ।

गोलीबारी सुरु भएलगत्तै प्रहरी र रेन्जर टोली त्यहाँ पुगेर चार आतंककारीलाई मारेको सिन्ध रेन्जर्सले जानकारी दिएको छ । अहिले सो क्षेत्रलाई ‘क्लियर’ गर्ने प्रक्रिया भइरहेको उनीहरुले जनाएका छन् ।

अक्रमणकारीबाट हतियार र विस्फोट पदार्थ बरामद गरिएको सुरक्षाकर्मीले जनाएका छन् ।

स्रोतः डन डटकम

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.