ad
x

शीर्ष स्थानमा रियलको दुई अंकको अग्रता

person explore access_timeअसार १५, २०७७ chat_bubble_outline0

एस्पानियोलविरुद्ध संघर्षपूर्ण जीत हासिल गर्दै रियल म्याड्रिडले ला लिगाको शीर्ष स्थानमा दुई अंकको अग्रता बनाउन सफल भएको छ । रियलको जीतमा कासिमेरोको एक मात्र गोल निर्णायक बन्यो । करिम बेन्जेमाको उत्कृष्ट ‘नो लुक’ पासमा गोल गर्दै कासिमेरोले रियललाई महत्त्वपूर्ण तीन अंक दिलाए ।


ब्राजिललियन खेलाडी यसअघि पनि गोलको नजिक पुगेका थिए । आफ्नै हाफबाट गरेको प्रहारलाई गोलकिपर डिएगो लोपेजले बचाऊ गरेका थिए । एस्पानियोलले पनि गोलका लागि थुप्रै अवसर पाएको थियो । रियलका गोलकिपरले थियाबट कोर्टवाले पाँच वटा बचाऊ गर्न परेको थियो ।शनिबार मात्र एस्पानियोलले नयाँ म्यानेजर पाएको थियो । अबेलार्डो फर्नान्डेजलाई बर्खास्त गर्दै एस्पानियोलले स्पोर्टिङका निर्देशक फ्रान्सिस्को रुफेटेलाई नयाँ म्यानेजर नियुक्त गरेको थियो । यो सिजन क्लबले तीन जना प्रक्षिकलाई बर्खास्त गरेको छ ।साबिक विजेता बार्सिलोना शनिबार भएको खेलमा बराबरीमा रोकिएपछि अब रियल उपाधीबाट ६ जीत अथवा ५ जीत र एक बराबरी टाढा रहेको छ । उपाधि हात पारे सन् २०१२ पछि रियलको यो पहिलो लिग उपाधि हुनेछ ।एथ्लेटिको म्याड्रिडले बिहीबार हुने बार्साबिरुद्धको खेलमा रियललाई थप मद्दत गर्न सक्नेछ । ३२ खेलपछि रियलको ७१ अंक रहेको छ भने बर्सा ६९ अंकसहित दोस्रो स्थानमा रहेको छ ।अन्य खेलमा लेभान्तेले रियल बेटिसलाई ४–२, भिल्लेरियालले भ्यालेन्सियालाई २–० र ईबारले ग्रानाडालाई २–१ गोलअन्तरले हरायो । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।