केन्द्रीय संस्करण

प्रतिवन्धित नेकपाका ६  नेता–कार्यकर्ता पक्राउ

person explore access_timeअसार १४, २०७७ chat_bubble_outline0

कैलाली । विप्लव नेतृत्वको प्रतिवन्धित नेकपाका ६ जना नेता–कार्यकर्तालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ ।

कैलाली जिल्लाका ठाउँबाट उनीहरुलाई पक्राउ गरिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय कैलालीले जनाएको छ । 

पक्राउ पर्नेमा कैलाली जिल्ला जनसरकार प्रमुख दल बहादुर वि.क.सहित लक्की शाह, डम्वर सुनार, सुवाष जोशी, प्रकाश रावल र बबर जंग सिंह रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय कैलालीका प्रवक्ता एवम् प्रहरी निरीक्षक हिक्मत बहादुर थापाले जानकारी दिए ।

लामो समयदेखि धनगढी उपमहानगरपालिका वडा नं. ९ वस्ने दल बहादुर वि.क. विक खरखजना विष्फोटक पदार्थ र संगठित अपराध मुद्धामा फरार रहेकोमा  प्रहरीले उनलाई आज धनगढी उपमहानगरपालिका जुगेडाबाट पक्राउ गरेको थियो । सोही क्रममा उनीसँगै रहेका अन्य ५ जनाले प्रहरी टोलीमाथि अभद्र व्यवहार गरी भगाउन खोज्दा उनीहरुलाई समेत पक्राउ गरिएको प्रहरी निरीक्षक थापाले बताए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.