केन्द्रीय संस्करण

समाचार प्रभाव : सशस्त्र प्रहरीमा बढुवा पदपूर्तिको लागि आह्वान

person explore access_timeअसार ११, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौँ । सशस्त्र प्रहरी बल नेपालले रिक्त रहेको प्रहरी सहायक निरीक्षक (असई) र प्रहरी नायब निरीक्षक (सई)मा बढुवा पदपूर्तिको लागि आह्वान गरेको छ । सशस्त्र प्रहरी बल, नेपालको लेखा उपसमूहमा रिक्त रहेको १५ सई र ४६ असईको बढुवा पदपूर्तिको लागि आह्वान गरेको बढुवा समितिका सदस्य सचिव डीएसपी सन्तोष बहादुर सिंहले जानकारी दिए ।

यसका लागि पाँच दिनभित्र सशस्त्र प्रहरी बल, नेपालले बढुवा समितिको सचिवालयमा पेश गर्न बढुवा समितिको असार ९ गतेको निर्णयअनुसार सूचना समेत प्रकाशित गरेको छ । डीएसपी सिंहका अनुसार बढुवा सम्भाव्य उम्मेदवार रहेका सशस्त्र प्रहरीका लेखा उपसमूहतर्फका १५ जना असईहरुले आफूले प्राप्त गरेको शैक्षिक योग्यतालगायतका बढुवा प्रायोजनार्थ आवश्यक पर्ने प्रमाणपत्रहरुको प्रतिलिपिसहित पेश गर्नुपर्ने हुन्छ ।


त्यस्तै बढुवा सम्भाव्य उम्मेदवार रहेका सशस्त्र प्रहरीका लेखा उपसमूहतर्फका ४६ सशस्त्र प्रहरी वरिष्ठ हवल्दारहरुले आफूले प्राप्त गरेको शैक्षिक योग्यतालगायतका बढुवा प्रायोजनार्थ आवश्यक पर्ने प्रमाणपत्रहरुको प्रतिलिपिसहित पेश गर्नुपर्ने हुन्छ ।

यसअघि असार ७ गते रातोपाटीमा ‘गृह मन्त्रालयको अनिर्णयका कारण सशस्त्र प्रहरीका ३०० जनाको करियर चौपट’ शीर्षकमा समाचार प्रकाशित भएको थियो । अन्यायमा परेका सशस्त्र प्रहरीका लेखा उपसमूहतर्फका कर्मचारीहरु न्यायको लागि सर्वोच्चको ढोका ढक्ढक्याउने तयारीमा समेत थिए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.