केन्द्रीय संस्करण

अभिनेता गोबिन्दाको कारलाई यशराजको कारले ठक्कर दियो, भित्र थिए छोरा यशवर्धन

person explore access_timeअसार ११, २०७७ chat_bubble_outline0

बुधबार राती करिब साढे ८ बजे मुम्बईको जुहू इलाकामा अभिनेता गोबिन्दाका छोरा यशवर्धन आहुजाको कार दुर्घटनाको शिकार भयो । प्रहरी स्रोतका अनुसार उनको कारलाई आदित्य चोपडाको यशराज फिल्म्ससँग जोडिएको एउटा कारले ठक्कर दियो । यद्यपि, दुर्घटनामा दुबै कारमा सवार कसैलाई पनि गम्भीर चोट भने लागेन ।

भारतीय सञ्चार माध्यमका अनुसार गोबिन्दाको कारमा उनका छोरा यशवर्धन आशूजा र ड्राइभर थिए । यशराजको कारलाई एक ड्राइभरले चलाइरहेका थिए । जूहू प्रहरीका अनुसार यो मामिलामा कसैको पनि ऊजुरी दर्ता भएको छैन । मामिलाई दुबै पक्षले आपसी समझदारीमा सुल्झाएका छन् ।

बलिउडमा प्रवेश गर्न सक्छन् यशः

५६ वर्षका गोबिन्दाका दुई सन्तान छन् – छोरी टीना र छोरा यशवर्धन । टिना बलिउडमा प्रवेश गरिसकेकी छिन् र गोबिन्दालाई अब यशबाट ठूलो आशा छ । यशले लण्डनबाट फिल्म मेकिङको पढाई गरेका छन् । उनले फिल्म निर्माता साजिद नाडियाडवालाको मार्केटिङ टीममा पनि काम गरे । यशले सलमान स्टारर ‘किक’ को सिक्वेलबाट डेब्यू गर्ने खबर सार्वजनिक भएको थियो तर कोरोना लकडाउनका कारण उक्त प्रोजेक्ट अड्किएको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.