आठ खेलपछि टोटनह्यामको पहिलो जीत

person explore access_timeअसार १०, २०७७ chat_bubble_outline0

टोटनह्याम हटस्पर्स पछिल्ला ८ खेलमा पहिलो जीत हासिल गरेको छ । मंगलबार राति भएको खेलमा रेलिगेसनबाट बच्न संघर्षरत वेस्टह्याममाथि २–० को जीत हासिल गरेको छ ।


चेक मिडफिल्डर टोमास साउसेकले आत्मघाती गोल गरेपछि स्पर्सले खेलमा अग्रता लिएको थियो । ह्यारी केनले खेलको ८२ औँ मिनेटमा गोल गर्दै जीत सुनिश्चित गरे । बेलायती स्ट्राइकरको सिजनमा यो १८ औँ गोल थियो । केनले स्पर्सका लागि २ सयौँ खेलमा १३७ गोल गरेका छन् ।सात खेल बाँकी छँदा वेस्ट ह्याम रेलिगेसन क्षेत्रभन्दा गोलअन्तरले मात्र बाहिर रहेको छ ।जीतपछि स्पर्स लिगको सातौँ स्थानमा उक्लिएको छ भने युरोपियन प्रतियोगितामा स्थान सुनिश्चित गर्न ६ अंक टाढा रहेको छ ।

लिगमा घरेलु मैदानमा स्पर्सले गत फेब्रुअरी २ पछि पहिलो पटक जीत हासिल गरेको हो ।

अन्य खेलमा लेस्टर सिटी ब्राइटनसँग गोलरहित बराबरीमा रोकियो । लेस्टर लिगको तेस्रो स्थानमा रहेको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।