केन्द्रीय संस्करण

डाबरको ड्याजल डिस्इन्फेक्टेन्ट फ्लोर क्लिनर बजारमा

person explore access_timeअसार ९, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं– महामारीबाट बच्नको लागी उच्चतम उपाय भनेको आफ्नो वरपरको वातावरण तथा बस्ने स्थान को उचित सरसफाई गर्नु तथा यसलाई किटाणुरहित बनाउनु हो । यो अवस्थालाई मध्यनजर गर्दै डाबर नेपाल ले ड्याजल डिस्इन्फेक्टेन्ट फ्लोर क्लिनर  बजारमा ल्याएको छ । 

यो भुईं सफा गर्नको लागी एक उत्कृष्ट फ्लोर क्लिनर भएको र अन्य फ्लोर क्लिनरहरु भन्दा एकदम प्रभावशाली भएको कम्पनीले बताएको छ । बैज्ञानिक परिक्षण अनुसार यसले भुईंमा रहने ९९.९ प्रतिशत किटाणुहरुको नाश गर्नुका साथै भुईंलाई चम्किलो र वास्नादार बनाउँदछ । ड्याजल डिस्इन्फेक्टेन्ट फ्लोर क्लिनर ५०० मी.ली. र १ लिटर को जार रु. १४० र रु. २६५को आकर्षक मूल्यमा बजारमा उपलब्ध छ । 

साथै अहिलेको महामारी लाई ध्यानमा राख्दै उपभोक्ता वर्गको माग अनुसार ओडोनिलको एयर स्यानिटाइजर पनि बजारमा उपलब्ध छ । यसले हावालाई किटाणु रहित बनाउनुुका साथै वास्नादार पनि बनाउँदछ । १५३ मि.लि. को एयर स्यानिटाइजर रु. २३८मा बजारमा उपलब्ध छ । यसलाई सबै प्रकारका घरहरु, अफिसहरु तथा गोदामहरुमा प्रयोग गर्न सकिन्छ ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.