बराबरीमा रोकियो लिभरपुल, चेल्सीको संघर्षपूर्ण जीत

person explore access_timeअसार ८, २०७७ chat_bubble_outline0

लिभरपुलका म्यानेजर योर्गन क्लपले ‘विश्व स्तरीय’ गोलकिपर एलिसनको प्रशंसा गरेका छन् । उनले अन्तिम समयमा गरेको उत्कृष्ट सेभका कारण लिभरपुलले एभर्टनविरुद्ध बराबरी गर्दै एक अंक बटुल्न सफल भएको छ । डोमिनिक कालभेर्ट लेविनको प्रयासलाई ब्राजिलियन गोलकिपरले सुन्दर बचाउ गरेका थिए ।


अब लिभरपुललाई प्रिमियर लिगको उपाधि जित्नका लागि ५ अंकको आवश्यकता रहेको छ । तर, सोमबार इतिहाद स्टेडियममा म्यान्चेस्टर सिटीले बर्नलीलाई हराउन असफल रहे एनफिल्डमा क्रिस्टल प्यालेसलाई हराउँदै लिभरपुलले ३० वर्षदेखि लिग उपाधिको प्रतिक्ष अन्त्य गन सक्नेछ ।गुडिसन पार्कमा खेलिएका पछिल्ला आठमध्ये सात खेल बराबरीमा टुंगिएको छ । एभर्टन र लिभरपुलबीचका खेलहरु सर्वाधिक ११ पटक गोलरहित बराबरीमा टुंगिएका छन् । लिभरपुल एभर्टनविरुद्धका पछिल्ला २२ खेलमा अपराजित रहेको छ ।उता, एक गोलले पछि परेको स्थिति उल्टाउँदै चेल्सीले एस्टन भिल्लामाथि २–१ को जीत हासिल गरेको छ । कोर्टने हाउसेले पहिलो हाफमा गोल गर्दै भिल्लालाई अग्रता दिलाए पनि दोस्रो हाफमा क्रिस्टियन पुलिसिच र ओलिभर जिरुले दुई मिनेटमा अन्तरमा गोल गर्दै चेल्सीलाई महत्त्वपूर्ण तीन अंक दिलाए ।

३० खेलपछि ५१ अंकसहित चेल्सी लिगको चौथो स्थानमा रहेको छ । भिल्ला भने २६ अंकसहित रेलिगेसन जोनमा रहेको छ । यो सिजन भिल्लाले पहिले गोल गरेर पनि आफ्ना पाँच खेल हारेको छ ।

अन्य खेलमा रेलिगेसनबाट बच्न संघर्षरत न्युक्यासलले सेफिल्ड युनाइटेडलाई ३–० गोलअन्तरले पराजित गर्यो ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।