केन्द्रीय संस्करण

युएईबाट एक सय ६८ नेपाली लिएर नेपाल उड्यो जहाज, कोभिड-१९ परीक्षण निशुल्क

person explore access_timeअसार ६, २०७७ chat_bubble_outline0

युएई। कोरोनाभाइरसको महामारीका कारण युएईमा समस्यामा परेका एक सय ६८ जना नेपाली आज नेपाल फर्किएका छन्। एयर अरेबियाको जि ९-१७५१ मार्फत युएईको शारहजाबाट स्थानीय समयअनुसार बिहान ११:०५ बजे एक सय ६८ जना स्वदेश फकिएका हुन् । 
फर्कनेहरुमा १ शिशु सहित २६ महिला र बाँकी पुरुष रहेका रहेका छन्।

आज फर्कनेहरुमा धेरै संख्यामा दूतावासको प्राथमिकतामा परेकाहरु छन्।उनीहरु रोजगारदाताले दिएको टिकट र कोही आफ्नै खर्चमा नेपाल फर्किएका हुन्। उनीहरुलाई शारहजा विमानस्थलमा नै निःशुल्क कोभिड-१९ परीक्षण गरिएको छ।

उनीहरुको बिदाइको लागि नेपाली दूतावासका आबुधावीका श्रम सहचारी मोतिराम भुसाल,श्रम काउन्सिलर निर्मला थापा विमानस्थल पुगेका थिए।साथै गैरआवासीय नेपाली संघ (एनआरएनए) यूएईका उपाध्यक्ष पासाङ शेर्पा र कोषाध्यक्ष बिकास शाही पनि विमानस्थल पुगेका थिए। 

हिजो नेपाल एयरलाइन्स मार्फत यूएईबाट ९४ जना गर्भवती महिला सहित १ सय ४८ जना स्वदेश फर्किएका थिए। जहाजमा एक जनाको शव समेत रहेको थियो।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.