केन्द्रीय संस्करण
फोटोफिचर

भक्तपुरमा रोचक नारा : सरकार र हजमोला एउटै जे आउँछ मज्जाले पचाउँछ !

person explore access_timeजेठ ३०, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौँ । कोरोनाभाइरस नियन्त्रण र लकडाउनमा सरकारले चालेको उदासिन कदमलाई लिएर जनमानसमा आक्रोश बढ्दो छ । साढे दुई महिनासम्म सरकारले लागू गरेको लकडाउनलाई जनताले सहेर माने पनि यस अवधिमा कोरोनाभाइरस परीक्षणको दायरा बढाउन नसकेको र लकडाउनमा गरिब वर्गलाई राहत दिन नसकेको भन्दै केही दिन यता सर्वसाधारण स्वतःस्फूर्त रुपमा सडकमा शान्तिपूर्ण प्रदर्शनमा उत्रिएका छन् ।

शान्तिपूर्ण प्रदर्शनमाथि प्रहरी प्रशासन दमनमा उत्रिए पनि केही दिन यता हरेक दिन देशका विभिन्न भागमा प्रदर्शनहरु भइरहेका छन् । गृहमन्त्रालयले प्रदर्शनमा उत्रिनेलाई कारवाही नै गर्ने चेतावनी दिँदा समेत शुक्रबार पनि शान्तिपूर्ण प्रदर्शनहरु देशभर भइरहेका छन् ।

यही क्रममा भक्तपुरमा पनि प्रदर्शन भएको छ । हेरौँ केही तस्विरहरुः 


 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.