केन्द्रीय संस्करण
फोटोफिचर

सरकारको निर्णयसँगै खुल्न थाले पसल, सडकमा पनि बढ्यो चहलपहल (तस्विरमा हेर्नुहोस्)

person explore access_timeजेठ २९, २०७७ chat_bubble_outline0

सरकारले चरणबद्धरुपमा लकडाउनलाई खुकुलो बनाउने निर्णय गरेसँगै राजधानीको सडकमा चहलपहल बढेको छ । बुधबार बसेको मन्त्रिपरिषद् बैठकले पसलहरु सञ्चालन गर्न दिने तथा जोरबिजोरको आधारमा सवारीसाधन चल्न दिने निर्णय गरेसँगै चहलपहल बढेको छ ।

कोरोनाभाइरसको संक्रमणलाई नियन्त्रण गर्न गत चैत ११ गते लागू गरिएको लकडाउनका कारण मारमा परेका व्यापारीहरु सरकारको निर्णयबाट निकै खुसी देखिन्थे । आयआर्जनको स्रोत नै ठप्प भएको बेला पसल खोल्न पाउँदा उनीहरुको हर्षित थिए । धेरै स्थानहरुमा सामाजिक दुरीको उपायहरु कायम गरेको पनि देख्न सकिन्थ्यो ।

यता सडकमा पनि सवारीहरु उल्लेख्य रुपमा निस्किएका छन् । जसले गर्दा केही स्थानमा जाम नै परेको देख्न सकिन्थ्यो ।

तस्विरहरु : कृष्ण खड्का र सुवास श्रेष्ठ

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.