केन्द्रीय संस्करण

नायिका महिमा चौधरीले सम्झिइन् त्यो भयानक दुर्घटनाः मेरो अनुहारबाट ६७ वटा सिसाको टुक्रा निकालिएको थियो

person explore access_timeजेठ २९, २०७७ chat_bubble_outline0

शाहरुख खान स्टारर फिल्म ‘परदेश’ र सञ्जय दत्तको फिल्म ‘दागः द फायर’ बाट चर्चामा आएकी नायिका महिमा चौधरीले आफ्नो सफल करियरलाई ब्रेक लगाउनु परेको कारण बारे कुराकानी गरेकी छिन् ।

महिमाले भारतीय सञ्चार माध्यमसँगको कुराकानीमा त्यो दुर्घटनाबारे कुराकानी गरेकी छिन् जुन अजय देवगन र काजोल स्टारर फिल्म ‘दिल क्या करे’ को सुटिङका बेला भएको थियो ।

‘म अजय देवगन र काजोलको होम प्रोडक्सन फिल्म ‘दिल क्या करे ’ मा काम गरिरहेको थिएँ । त्यतिबेला बेंगलुरुस्थित स्टुडियो जानमा लागि बाटोमा थिएँ । मेरो कारलाई एउटा ट्रकले ठक्कर दिएपछि भयानक दुर्घटना भयो । कारको सिसा मेरो अनुहारभरी छिर्यो । म त्यतिबेला मर्छु जस्तो लागेको थियो । अस्पताल पुर्याउन कसैले पनि मद्दत गरेनन् । अस्पताल पुगेको धेरै समयपछि मात्रै मेरी आमा र अजय आउनुभयो । उठेर अनुहार हेर्दा म तर्सिएँ । जब डाक्टरहरुले अनुहारको शल्यक्रिया गरे, ६७ सिसाको टुक्रा निकाले,’ महिमाले पिंकभिल्लासँग भनिन् ।

उक्त दुर्घटनाका कारण थुप्रै फिल्म हातबाट गुमेको उनले बताइन् । यद्यपि, पछि उनले क्रमशः गेस्ट अपियरेन्सको रुपमा पर्दामा फिर्ता हुन थालिन् । ‘हो, त्यतिबेला मानिसहरुले महिमा कहाँ हराइन् पनि भन्न थालेका थिए । म लुकिरहेकी थिए । परिवारको साथ र सहयोगमा मैले पुनः बाहिर निस्कने आँट गरेँ ।’

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.