केन्द्रीय संस्करण

आज प्रधानमन्त्री ओलीले संसदमा जवाफ दिने

person explore access_timeजेठ २८, २०७७ chat_bubble_outline0

प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले आज संसदमा सम्बोधन गर्दैछन् । बिहान ११ बजे सुरु हुने प्रतिनिधिसभाको बैठकमा सांसदहरुले सोधेका प्रश्नको जवाफ दिने कार्यसूची रहेको छ ।

विनियोजन  विधेयक,  २०७७  अन्तर्गत  प्रधानमन्त्री  तथा  मन्त्रिपरिषद्को  कार्यालय,  राष्ट्रिय  योजना  आयोगको सचिवालय,  राष्ट्रपतिको  कार्यालय  एवम् उपराष्ट्रपतिको  कार्यालयको  विभिन्न  शीर्षकहरु माथिको  छलफलमा  उठेका प्रश्नहरुको प्रधानमन्त्रीले जवाफ दिने कार्यसुची रहेको छ ।

यस्तै सांसदहरु दुर्गा पौडेल, पुष्पा भुसाल (गौतम),  प्रेम सुवाल,   सञ्जय कुमार गौतम लगायत २८ जना सांसदहरुले प्रस्तुत खर्च कटौतीका प्रस्तावहरुलाई सभामुख अग्नि सापकोटाले र्णयार्थ प्रस्तुत गर्ने अर्को कार्यसूची रहेको छ । विनियोजन विधेयक, २०७७ का दफाहरुलाई निर्णयार्थ प्रस्तुत गर्ने कार्यसूची रहेको छ ।

साथै कानुन, न्याय तथा संसदीय मामिला मन्त्री डा. शिवमाया तुम्वाहाङफेले केही अध्यादेश खारेज गरी नेपाल ऐनको साविकको व्यवस्था जगाउन बनेको अध्यादेशलाई प्रतिस्थापन गर्ने विधेयक, २०७७ माथि विचार गरियोस् भनी प्रस्ताव प्रस्तुत गर्ने कार्यसुची रहेको संघीय संसदमा महासचिव डा. भरतराज गौतमले जनाएका छन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.