केन्द्रीय संस्करण

ब्राउन सुगरसहित तीन जना सशस्त्र प्रहरीको फन्दामा

person explore access_timeजेठ २४, २०७७ chat_bubble_outline0

कैलाली । कैलाली जिल्लाको धनगढी उपमहानगरपालिका १० जुगेडा कटानबाट जेठ २४ गते सशस्त्र प्रहरीले ११ ग्राम सात सय मिलिग्राम ब्राउन सुगरसहित तीन जनालाई पक्राउ गरेको छ ।
  
पक्राउ पर्नेहरुमा सोही ठाउँ बस्ने २३ वर्षीय गौरब श्रेष्ठ, २३ वर्षीय राजेन्द्र भाट र १८ वर्षीय बलराम राना रहेका छन् । उनीहरुलाई सशस्त्र प्रहरी बल, नेपाल बोर्डर आउट पोष्ट जुगेडाबाट खटिएको एपीएफ टोलीले पक्राउ गरेको हो ।

सु.प.प्र.प. ०१–००८ प ५४८७ नम्बरको मोटरसाइकलमा सवार उनीहरुलाई एपीएफ टोलीले शंका लागि जाँच गर्दा उनीहरुको साथमा उल्लेखित परिमाणको २० वटा सानो प्याकेट ब्राउन सुगर फेला परेको सशस्त्र प्रहरीका सहायक प्रवक्ता अजय छतकुलीले बताए । 

सशस्त्र प्रहरीले त्यसबेला उल्लेखित मोटरसाइकल, मोबाईल तीन वटा र पाँच हजार रुपैयाँ समेत बरामद गरेको छतकुलीले जानकारी दिए । पक्राउ परेकाहरुलाई बरामद ब्राउन सुगर, मोटरसाइकल, मोबाईल र रुपैयाँसहित आवश्यक कारवाहीको लागि स्थानीय प्रहरीमा बुझाइएको उनले बताए । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.