केन्द्रीय संस्करण

स्वास्थ्यका ६  विशिष्ट श्रेणीका कर्मचारीको जिम्मेवारी हेरफेर

person explore access_timeजेठ २२, २०७७ chat_bubble_outline0
file photo

काठमाडौं । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले १२ औँ र ११ औ तह (सहसचिव स्तर)का ६  कर्मचारीको जिम्मेवारी हेरफेर गरेको छ ।  मन्त्रालयका प्रशासन महाशाखा प्रमुख रघुराम विष्टले कोभिड –१९ का सन्दर्भमा गर्नुपर्ने कतिपय कामलाई ध्यानमा राखी उनीहरुको जिम्मेवार हेरफेर गरिएको बताएका छन् । 

उनका अनुसार स्वास्थ्य विभागका महानिर्देशक महेन्द्रप्रसाद श्रेष्ठलाई मन्त्रालयमा पठाइएको छ । श्रेष्ठले मन्त्रालयमा रहेर कोभिड  क्राइसिस म्यानेजमेन्ट सेन्टर (सिसिएमसी) को जिम्मेवारी वहन गरेका छन् । यस्तै स्वास्थ्य विभागका महानिर्देशकमा डा.दीपेन्द्ररमण सिंहलाई पठाइएको छ । 

यसैगरी एड्स तथा यौन रोग नियन्त्रण केन्द्रका निर्देशक डा.रमेश खरेललाई विभागको व्यवस्थापन महाशाखाको निर्देशकको जिम्मेवारी दिइएको छ । व्यवस्थापन महाशाखाका निर्देशक डा.भोगेन्द्रराज डोटेललाई मन्त्रालयमा तानिएको छ ।  यसैगरी परोपकार प्रसूति गृहका निर्देशक डा.जागेश्वर गौतमलाई पनि मन्त्रालय तानिएको छ । प्रसूतिगृहमा कोशी अञ्चल अस्पतालका निर्देशक संगीता मिश्रलाई पठाइएको छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.