केन्द्रीय संस्करण

उडानको तयारीमा लाग्यो बुध्द एयर, भाडा घट्यो (भाडादरसहित)

person explore access_timeजेठ २२, २०७७ chat_bubble_outline0

हवाइ इन्धनको मूल्य घट्नुका साथै सरकारले बजेटमार्फत अतिरिक्त कर पनि १० हटाइएपछि बुध्द एयरले सोही अनुसार फ्यूल चार्ज घटाएको छ । 

जसअनुसार हवाई दुरी अनुसार नेपाली यात्रुको हकमा अधिकतममा रु ११०५ देखि न्यूनतममा रु २२५ सम्म भाडा घटेको बुद्ध एयरले जनाएको छ । 

बुध्द एयरले लकडाउनपछि उडानका लागि व्यापक तयारी गरिरहेको जनाएको छ । लकडाउनमा केही जहाज उडेता पनि तिनीहरुको नियमित मर्मतसम्भार तथा परीक्षणहरु गरि नै रहेको एयरलाइन्सले जनाएको छ ।

कोभिड–१९ पछि संक्रमणबाट सुरक्षित रहनका लागि नागरिक उड्डयन प्राधिकरणले दिएको गाईडलाइन अनुसार ‘सुरक्षा निर्देशिका’ पनि ल्याईसकेको एयरलाइन्सले जनाएको छ । सुरक्षा निर्देशिकामा यात्रु, कर्मचारी, जहाजहरुको विशेष सरसफाई, र्याम्प बस, कार्गो, ट्रली, विभिन्न काउण्टर तथा कार्यस्थललाई कसरी सुरक्षित राख्ने विस्तृतमा उल्लेख रहेको छ ।

सुरक्षा निर्देशिका अनुसार आफ्ना कर्मचारीहरुलाई आउने सातादेखि तालिम प्रदान गर्ने बुध्द एयरले विज्ञप्तिमार्फत जनाएको छ । त्यसैगरि आउने साताको अन्त्यसम्म सोही अनुसार अभ्यास गर्ने पनि जनाएको छ । यस अभ्यासले यात्रु तथा कर्मचारीको सुरक्षामा विशेष भूमिका खेल्ने उसको विज्ञप्तिमा उल्लेख छ ।

नयाँ भाडादर

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.