केन्द्रीय संस्करण

क्वारेन्टिनमा बसेकाहरुबाट प्रशासकीय अधिकृतमाथि हातपात

person explore access_timeजेठ २१, २०७७ chat_bubble_outline0

दैलेख । भैरवी गाउँपालिकाका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृतमाथि क्वारेन्टिनमा बसेकाहरुले आज हातपात गरेका छन् ।  गाउँपालिका ४ मा  बसेकाहरुले क्वारेन्टिनमा उचित व्यवस्थापन नभएको आरोप लगाउँदै प्रशासकीय अधिकृतमाथि हातपात  हुन् । भारतबाट आएका करीब १००  जिल्लाबासी सो क्वान्टिनमा एक हप्तादेखि बस्दै आएका छन् । 

 उचित खालको व्यवस्थापन नगरेको जनाउँदै  गाउँपालिकाले बनाएको क्वारेन्टिनमा बस्नेहरुले  अधिकृत हीरासिंह थापामाथि कुटपिट गरेको गाउँपालिकाका अध्यक्ष प्रेमबहादुर बुढाले जानकारी दिए ।  अध्यक्ष बुढाका अनुसार पालिकाको क्वारेन्टिनमा  एक हजार ६०० सयभन्दा बढी भारतबाट आएका जिल्लाबासी  बस्दै आएका छन् ।  केही दिन अगाडि  गाउँपालिका –३ कोे एक विद्यालयको क्वारेन्टिनमा बसेकाहरुले स्थानीय सरकारले  राम्रो व्यवस्थापन नभएको भन्दै गाउँपालिका घेराउ गरेका थिए । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.