केन्द्रीय संस्करण

प्यूठानका एक जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि

person explore access_timeजेठ २०, २०७७ chat_bubble_outline0

प्यूठान । प्यूठान जिल्लामा पनि एक जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको छ ।

 स्वर्गद्वारी नगरपालिका ४ भिंग्र स्थित अमर क्याम्पसको क्वारेन्टाइनमा बसेका ५९ वर्षीय पुरुषमा मंगलबार कोरोना पुष्टि भएको हा ।

  स्वास्थ्य मन्त्रालयका अनुसार वडा नम्वर ४ बाझिपुरका  पुरुषमा कोरोना देखिएको हो ।  राप्ती स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठान दाङमा गरिएको परीक्षणमा कोरोना पुष्टि भएको स्वर्गद्वारी  नगरपालिकाका स्रोतले जनाएको छ । उनी हालै भारतको चेन्नेईबाट आएपछि क्वारेन्टिनमा बसेका  थिए । 

जेष्ठ १३ गतेदेखि  क्वारेन्टाइनमा बस्दै आएका उनीसँगै अमर क्याम्पसको क्वारेन्टिनमा बसेका १० जनाको स्वाब संकलन गरी पठाइएकोमा उनको रिपोर्ट पोजेटिभ आएको नगरपालिकाका स्वास्थ्य प्रमुख दल बहादुर केसीले बताए । कोरोना पुष्टि भएका उनलाई आईटी पार्क जिमुरपाटामा राखेर उपचार गरिने केसीले जानकारी दिए । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.