केन्द्रीय संस्करण
फोटोफिचर

सुरु भयो रोपाइँ, तस्विरमा हेर्नुहोस्

person explore access_timeजेठ २०, २०७७ chat_bubble_outline0

असार महिना नजिकिएसँगै भक्तपुरमा रोपाइँ गर्न थालिएको छ । कोरोनाभाइरसको महामारी नियन्त्रणका लागि देशभर लागू गरिएको लकडाउनका बीच पनि किसानहरुले रोपाइँ सुरु गरेका हुन् ।

अबको केही दिनमा नै मनसुन सक्रिय हुने मोसमविद्हरुले भनाइ छ । गत वर्ष पर्याप्त वर्षाका कारण रोपाइँ प्रभावित भएकोमा यो वर्ष भने समयमा नै मनसुन शुरु हुने र पर्याप्त वर्षा हुने अपेक्षा गरिएको छ । तर, लकडाउनका कारण कतिपय क्षेत्रमा भने मल र बिऊ नपुगेको गुनासो पनि किसानहरुको रहेको छ । हेरौँ, भक्तपुरको चाँगुनारायण क्षेत्रमा गरिएको रोपाइँका केही दृश्यहरुः

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.