केन्द्रीय संस्करण

११ महिनाअघि दिवंगत पितालाई सम्झिएर भावुक भएका थिए वाजिद खानः लेखेका थिए, ‘तपाईंलाई पुनः भेट्ने प्रतिक्षा गरिरहेछु’

person explore access_timeजेठ २०, २०७७ chat_bubble_outline0

बलिउडका चर्चित संगीतकार वाजिद खानको निधन भएको छ । आइतबार अबेर राती कोरोनाभाइरसको संक्रमणका कारण उनको निधन भएको हो । ७ वर्ष अघि वाजिदले आफ्नो पिता गुमाएका थिए । तर उनले आफ्नो बुवालाई आफ्नो यादबाट कहिले बिलिन हुन दिएनन् । ११ महिना अघि वाजिदले आफ्नो पिताको छैटौं पुण्यतिथीमा भावुक पोस्ट साझा गरेका थिए जसमा उनले बुवालाई असाध्यै याद गर्ने र उनलाई अर्कोपटक नभेटुञ्जेलसम्म प्रतिक्षा गरिरहेको बताएका थिए ।

वाजिदले लेखेका थिए, ‘तपाईं बिना ६ वर्ष बितिसकेको छ पापा । तर तपाईंलाई नसोची एक दिन पनि बितेको छैन । जीवनमा धेरै कुरा परिवर्तन भइसकेको छ । तर दिन बित्दै जाँदा, तपाईंको याद अझै धेरै आउन थालेको छ । तपाईंको कमी असाध्यै महसुस हुन्छ । तपाईंलाई पुनः भेट्ने प्रतिक्षा गरिरहेको छु । तपाईंलाई सधैं माया गर्छु, याद गर्छु ।’


सन् १९९६ मा संगीत निर्देशकको रुपमा काम सुरुः

साजिद–वाजिदको जोडीले सन् १९९९ मा सलमान खान 􄑻स्टारर प्यार किया तो डरना क्या बाट संगीत निर्देशनको सुरुवात गरेका थिए । यद्यपि, फिल्ममा उनीहरुको एउटा मात्रै ‘तेरी जवानी’ बोलको गीत थियो । त्यसपछि हेलो ब्रदर, चोरी चोरी, मुझसे सादी करोगी, पार्टनर, वीर, जुड्वा टु र दबंग थ्रीमालगायत थुप्रै फिल्ममा उनीहरुले संगीत दिए । उनको निर्देशनमा बनेको अन्तिम गीत ‘भाइभाइ’ केहि दिन अघि इदमा रिलिज भएको थियो जसमा सलमानको स्वर रहेको थियो ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.