केन्द्रीय संस्करण

गुल्मीमा थप एक जना कोरोना पुष्टि, संक्रमितको संख्या ५ पुग्यो

person explore access_timeजेठ १९, २०७७ chat_bubble_outline0

गुल्मीमा सोमबार थप एक जना कोरोना संक्रमित फेला परेका छन् । जिल्लाको रेसु नगरापलिका वडा नम्वर १० का २६ बर्षीय पुरुष्माा कोरोना संक्रमण भएको पुष्टि भएको स्वास्थ्य कार्यालय प्रमुख डाक्टर भवानीप्रसाद शर्माले  जानकारी दिए ।

सिमीचौर घर भएका ती पुरुष भारतबाट घर आई  तम्घासको महेन्द्र नमुना माविको क्वारेन्टिनमा जेठ १० गते देखि बस्दै आएका थिए । उनको स्वाब  संकलन जेठ १७ गते गरिएकोे र आज जेठ १९  गते  उनको रिर्पोट पोजिटिभ आएको डाक्टर शर्माले बताए । 

योसहित गुल्मीमा हाल सम्म ५ जनामा कोरोना संक्रमण भेटिएको छ ।  ती मध्ये एक जनाको मृत्यु भएको छ । एक जना आजै कोरोनालाई जितेर घर फर्किएका छन ।

 तीन जनाको स्वास्थ्य अवस्था सामन्य रहेको जनाइएकोछ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.