केन्द्रीय संस्करण

ललितपुरमा दुई प्रहरीमा कोरोनाको आशंका !

person explore access_timeजेठ १९, २०७७ chat_bubble_outline0

ललितपुर - महानगरीय प्रहरी परिसर ललितपुर मातहतको एक प्रभागमा कार्यरत दुई जना प्रहरीमा कोरोनाको आशंका गरिएको छ । प्रहरी स्रोतका अनुसार उनीहरुको आरडीटी परीक्षणमा कोरोना पोजिटिभ देखिएको हो ।

परिसरका प्रमुख तथा एसएसपी टेकप्रसाद राईले यसको पुष्टि गर्दै कुन प्रभागमा रहेको प्रहरीमा देखिएको हो खुलाउन चाहेनन् । उनले भने, ‘पिसिआरको लागि स्बाव संकलन गरिएको छ । त्यसको रिपोर्ट नआएसम्म केही भन्न सकिदैन ।’

एसएसपी राईले आरडीटी परीक्षणमा कोरोना पोजिटिभ देखिएका दुई प्रहरीको पिसिआर रिपोर्ट आज आउने जानकारी दिए । 

यसअघि महानगरीय प्रहरी वृत्त कालीमाटीमा कार्यरत दुई प्रहरीमा कोरोना पोजेटिभ देखिएको थियो । कोरोना देखिएसँगै सो वृत्त सिल गरी सबै प्रहरीको स्वाब संकलन गरी पिसिआर परीक्षण गरिएको थियो । परीक्षणमा सबै प्रहरीको रिपोर्ट नेगेटिभ आएसँगै वृत्तको काम कारवाही सुचारु भएको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.