ad
x

सेल पे प्रयोगकर्ताले पठाएको रकम आई पे रेमिटका ७ हजार ५ सय काउन्टरबाट प्राप्त गर्न सकिने

person explore access_timeजेठ १८, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं– आई पे रेमिट र सेल पे बीच विप्रेषण कारोबार सम्झौता भएको छ । आई पे रेमिटका तर्फबाट कार्यकारी निर्देशक ईन्द्र प्रसाद शर्मा र सेल पेका तर्फबाट प्रबन्ध निर्देशक पवन प्रधानले सम्झौतामा हस्ताक्षर गरेका छन् ।


अब उप्रान्त सेल पे प्रयोगकर्ताहरुले डिजिटल माध्यमद्वारा आन्तरिक विप्रेषण गरी पठाएको रकम नेपालभर छरिएर रहेका ७५०० भन्दा बढी आई पे रेमिटका भुक्तानी काउन्टरबाट सजिलै प्राप्त गर्न सक्नेछन् । यसका लागी वालेटको आवश्यकता नपर्ने र विप्रेषण वापतको रकम सेल पेमा आवद्घ भएका बैंक खाताबाट स्वत/डेबिट हुनेछ । आई पे रेमिटले विगतदेखि विश्वका विभिन्न मुलुकबाट विप्रेषण रकम नेपाल भित्राईरहेको छ । साथै, विदेशबाट नेपालमा रहेका बैंक तथा वित्तीय संस्थामा रियल टाईम बैंक एकाउन्ट डिपोजिटको व्यवस्था पनि गरेको छ ।अहिलेको विषम परिस्थिति (कोभिड–१९) मा पनि डिजिटल कारोबारलाई प्रोत्साहन गर्दै रियल टाईम एकाउन्ट डिपोजिट र विभिन्न वालेट कम्पनीहरुसँग सहकार्य गरी कारोबार गरिरहेको कुरा आई पे रेमिटका बजार प्रमुख रुप नारायण श्रेष्ठले बताए ।
 कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X