केन्द्रीय संस्करण

पुनः सोसल मिडियामा एक्टिभ भइन् जायरा वसीमः बताइन्, किन डिएक्टिभेट गरेकी थिइन् अकाउन्ट ?

person explore access_timeजेठ १८, २०७७ chat_bubble_outline0

अभिनेत्रीको रुपमा आफ्नो पहिचान स्थापित गर्न सफल जायरा वसिमले हालै कुरानसँग सम्बन्धित एउटा ट्वीट गरेकी थिइन् र यसलाई अल्लाहको कहर बताएकी थिइन् । त्यसपछि ट्रोल भएपछि उनले आफ्नो इन्स्टाग्राम र ट्वीटर अकाउन्ट डिएक्टिभेट गरेकी थिइन् । यद्यपि, एकदिन पछि नै जायराले सोसल मिडिया जोइन गरिन् र आफ्नो अकाउन्ट एक्टिभेट गरेकी छिन् ।

उनले सोसल मिडियामा फिर्ता हुँदै आफ्नो अकाउन्ट डिएक्टिभेट गर्ने कारण पनि बताइन् । उनले एक प्रयोगकर्ताको जवाफ दिँदै भनिन्, ‘किनभने अन्य व्यक्ति झैं म पनि मानिस नै हुँ । जब मेरो दिमाग वा म वरिपरिको हल्ला चर्को हुन्छ तब मलाई अन्य व्यक्तिलाई झैं केही कुराबाट ब्रेक लिने अनुमती छ ।’

यी प्रयोगकर्ताले अकाउन्ट किन डिएक्टिभेट गरेको भनेर प्रश्न सोधेका थिए । उनी सोसल मिडियामा फिर्ता भएपछि कतिले उनको स्वागत गरिरहेका छन् भने कतिले आलोचना गरिरहेका छन् ।

बलिउडबाट बिदा लिइसकेकी जायरा सोसल मिडियामा सक्रिय छिन् र उनी धेरैजसो धर्मसँग सम्बन्धित कुराहरु सेयर गरिरहन्छन् । स्मरण रहोस्, जायरा ‘द स्काई इज पिंक’ मा अन्तिम पटक देखिएकी थिइन् र उनले बलिउड छोडेको घोषणा सोसल मिडियामार्फत् दिएकी थिइन् ।

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.