केन्द्रीय संस्करण

ऋषि कपुर बितेको एक महिना पूराः श्रीमतीले भनिन्, ‘मलाई हिम्मत देऊ किनकी तिमी मबाट सदाका लागि बिदा भइसक्यौ’

person explore access_timeजेठ १८, २०७७ chat_bubble_outline0

बलिउडका दिग्गज अभिनेता ऋषि कपुरको निधन भएको एक महिला पूरा भएको छ । उनको यादमा श्रीमती नीतू कपुरले सोसल मिडियामा एउटा भावुक पोस्ट सेयर गरेकी छिन् । नीतूले ऋषिसँग आफ्नो पुरानो तस्बिर सेयर गर्दै ग्रेसी फिल्ड्सको गीतको लाइन सेयर गरेकी छिन् जसको सार होः मलाई हिम्मत देऊ किनकी तिमी मबाट सदाका लागि बिदा भइसकेका छौ ।

पहिले पनि सेयर गरिसकेकी छिन् पोस्टः

यसअघि ऋषिको निधनपछि नीतूले अर्को एउटा भावुक पोस्ट सेयर गरेकी थिइन् । यसमा उनले लेखेकी थिइन्, ‘हाम्रो कहानीको अन्त्य भयो ।’

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.