केन्द्रीय संस्करण

क्वारेन्टाइनभित्रै एक व्यक्तिले गरे आत्महत्या

person explore access_timeजेठ १७, २०७७ chat_bubble_outline0

गुल्मी । गुल्मीको  छत्रकोट गाउँपालिका वडा नम्बर–४ दिगामस्थित आर्दश माविको क्वारेन्टाइनमा बसेका ५६ वर्षीय चन्द्रबहादुर परियारले आत्महत्या गरेका छन् । क्यारेन्टाइनमा बसेका परियारले आत्महत्या गरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय गुल्मीका प्रहरी उपरिक्ष (एसपी) राजेन्द्रसिंह खड्काले पुष्टि गरेका छन् ।  ।

शवलाई पोष्टमार्टमको लागि गुल्मी अस्पताल ल्याउने क्रममा रहेको प्रहरी उपरिक्ष (एसपी) खड्काले बताए । आत्महत्या गर्ने परियारको मानसिक सन्तुलन ठिक नभएको हल्ला बाहिर आएको छ, तर पुष्टि भएको छैन । 

अहिले त्यहाँका क्वारेन्टाइनमा कोहि फर्केर नजाने र केहो स्यवंसेवक खटाएर स्कुलमा कोचिएर राख्ने गरेको गुनासो सुनिन थालेको छ । यहाँका एक जनप्रतिनिधिलाई कोरोना संक्रमण देखिएपछि स्थानीय सरकार आफै गायब भएको क्वारेन्टाइनमा बस्नेहरुको गुनासो छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.