केन्द्रीय संस्करण

दुई पक्षीय झडप हुँदा १० घाइते

person explore access_timeजेठ १७, २०७७ chat_bubble_outline0

रौतहट । रौतहटको वृन्दावन नगरपालिकामा जग्गाको विषय लिएर झडप हुँदा १० जना घाइते भएका छन् ।

वृन्दावन नगरपालिका वडा नम्बर ४ हर्दिया पल्टुुवामा भएको सो झडपमा स्थानीय छोरा अनिल यादव र लालबाबुु यादव गम्भीर घाइते भएका छन् । उनीहरुलाई  थप उपचारका लागी वीरगंज पठाइएको इलाका प्रहरी कार्यालय गरुडाका प्रमुख डिएसपी ज्ञानकुमार महतोले जानकारी दिए । 

अन्य सामान्य घाइतेको गरुडास्थित निजि क्लिनिकमा उपचार भएको बताइएको छ । 

झडपमा धारिलो हतियार प्रयोग भएको प्रारम्भिक अनुमान रहेको डिएसपी महतोले जानकारी दिए । 

घटनामा संलग्न रहेको आरोपमा स्थानीय उपेन्द्र यादव, रामकल्याण यादव र मदन यादव पक्राउ परेका छन् ।  दुई पक्षबीच जग्गाको  विषयलाई लिएर शुक्रवार साँझ देखि नै विवाद सुरु भएको छ । विवादबारे थप बुझ्ने क्रम चलिरहेको प्रहरीको भनाइ छ । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.