केन्द्रीय संस्करण

भरतपुरमा साइकल लेनसहितको सडक शिलान्यास

person explore access_timeजेठ १७, २०७७ chat_bubble_outline0

चितवन । चितवनको भरतपुर महानगरपालिकामा पहिलोपटक साइकल लेनसहितको सडक निर्माण हुने भएको छ । भरतपुर–७ को गौरीगञ्ज हेल्थपोष्ट चोकदेखि प्रेमबस्ती चोकसम्म सडक निर्माण गर्न लागिएको हो । 

भरतपुर महानगरपालिका–७ मा निर्माण हुन लागेको सडकको आज शिलान्यास गर्दै महानगर प्रमुख रेनु दाहालले भरतपुर महानगरपालिकामा पहिलोपटक साइकल लेनसहितको स्मार्ट सडक निर्माण गर्न लागिएको जानकारी दिइन् । उन्ले भरतपुर महानगरपालिकाका अधिकांश सडक कालोपत्र भएको र बाँकी पनि छिट्टै हुने प्रतिबद्धता जनाइन् । 

वडाध्यक्ष राजेन्द्रमणि काफ्लेका अनुसार एक हजार ३०० मिटर लामो सडकको रु नौ करोड लागत अनुमान गरिएको छ । प्रारम्भिक चरणमा रु तीन करोड ६५ लाख बजेट विनियोजन भएको छ । सडकमा फुटपाथ, ड्रेन, साइकल ट्र्याक हुनेछ । एक वर्षभित्र निर्माण सम्पन्न गर्नेगरी सुनकोशी मङ्गलदीप जेभीले निर्माणको जिम्मा लिएको छ ।   

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.