केन्द्रीय संस्करण

हत्या अभियोगमा २ जना पक्राउ

person explore access_timeजेठ १७, २०७७ chat_bubble_outline0

सुनसरी । बराहक्षेत्र नगरपालिका-३ बाङे घर भई झापा दमक बस्ने ३७ वर्षीय कमल राईको हत्या गरेको अभियोगमा २ जनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । पक्राउ पर्नेहरुमा बराहक्षेत्र नगरपालिका-३ ईक्राही बस्ने गणेश लिम्बु र प्रदीप राजधामी रहेका छन् ।

बराहक्षेत्र नगरपालिका-३ ईक्राही जमुनाकित्तास्थित प्लटिङ जग्गाको बाटोमा शुक्रबार बिहान कमल राई मृत अवस्थामा फेला परेका थिए । ईलाका प्रहरी कार्यालय महेन्द्रनगरबाट खटिएको प्रहरीले उक्त घटनाको अनुसन्धान गर्ने क्रममा राईको हत्यामा संलग्न रहेको खुल्न आएपछि उनीहरुलाई पक्राउ गरेको हो ।

उनीहरुले पूर्व रिसइवीको कारण योजनाबद्ध रुपमा काठको लाठ्ठीले राईलाई कुटपिट गरी बिहीबार राति निर्ममतापूर्वक हत्या गरेको प्रारम्भिक अनुसन्धानबाट खुल्न आएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सुनसरीले जनाएको छ । घटनास्थलबाट काठको लाठ्ठी २ थान प्रहरीले बरामद गरेको छ ।

पक्राउ दुवै जना उपर ज्यान सम्बन्धी कसुरमा आवश्यक अनुसन्धान भइरहेको उक्त कार्यालयले जनाएको छ ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.