केन्द्रीय संस्करण

भारतको महाराष्ट्रमा एकैदिन २६ सय बढीमा कोरोना संक्रमण पुष्टि, मुम्बईमा ३८ जनाको ज्यान गयो

person explore access_timeजेठ १६, २०७७ chat_bubble_outline0

एजेन्सी । भारतको महाराष्ट्रमा अहिले सम्मकै सबैभन्दा बढी कोरोना संक्रमित फेला परेका छन् । शुक्रबार त्यहाँ २ हजार ६ सय ८२ जनामा कोरोना संक्रमित पुष्टि भएको छ । एकैदिन पुष्टि भएका २ हजार ६ सय ८२ मध्ये १ हजार ४ सय ३७ जना राजधानी मुम्बईमा भेटिएका छन् । मुम्बईमा योसहित संक्रमितहरुको संख्या ३६ हजार ७ सय १० पुगेको छ । मुम्बईमा एकैदिन ३८ जनाको मृत्यु भएको छ ।

योसहित मुम्बईमा मृतकको संख्या ११ सय ७३ पुगेको छ । महाराष्ट्रमा अहिलेसम्म कूल ६२ हजार २ सय २८ जना संक्रमित भेटिएका छन् भने २ हजार ९८ जनाको मृत्यु भएको छ । भारतका अन्य राज्यहरुभन्दा महाराष्ट्रमा बढी क्षति भएको देखिएको छ ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.