केन्द्रीय संस्करण

प्रदेशसभाको वैठकअघि सांसददेखि कर्मचारी र सुरक्षाकर्मीको स्वाब संकलन

person explore access_timeजेठ १६, २०७७ chat_bubble_outline0

जनकपुर । प्रदेश नम्बर २ को प्रदेश सभा सञ्चालन गर्ने मिति नजिकिदै गएपछि प्रदेशसभा सदस्यदेखि कर्मचारी र सुरक्षाकर्मीको समेत कोरोना परीक्षणका लागि स्वाब संकलन थालिएको छ । कोरोना कोरोना महामारीकै बीच बजेट ल्याउनुपर्ने बाध्यताका कारण प्रदेश सभाको चौथो अधिवेशन जेठ २१ गतेदेखि सुरु हुँदैछ । यो प्रदेशको प्रदेशसभा आगामी जेठ २१ गते दिउँसो १ बजे बस्ने तय भएको सभामुख सरोजकुमार यादवले जानकारी दिए ।

प्रदेशसभा हलमा सामाजिक दूरी कायम गरी ३ वटा कुर्सीको बीचमा एक कुर्सी खाली राखेर सदस्यहरुलाई बस्ने व्यवस्था गरिएको छ । यसको आन्तरिक व्यवस्थापन भईसकेको सभामुख यादवले जानकारी दिए । प्रदेश २ सरकारले आगामी असार १ गते नीति तथा कार्यक्रम र त्यसपछि बजेट ल्याउने तयारी गरेको छ । त्यसका लागि बिहिबार उपसभामुख उपमा देवको स्वाब संकलन  गरेर कोरोना परीक्षणको थालनी गरेको सभामुखका प्रेस संयोजक प्रभाकर सिंहले जानकारी दिए । उनका अनुसार बिहिबारबाटै प्रदेशसभा सदस्यहरुको स्वाब संकलन गरिएको छ । स्वाब संकलन र परीक्षण ३ दिनसम्म चल्ने छ ।

यस प्रदेशमा १ सय ७ सांसद, प्रदेशसभा सचिवालयमा खटिएका ७२ सुरक्षाकर्मी र ६० जना कर्मचारी छन् । उनीहरु सवैको कोरोेना परीक्षण गरिने छ । शुक्रबारसम्म ६७ जना प्रदेशसभा सदस्य र सुरक्षाकर्मी तथा सचिवालयको कर्मचारी गरी १२४ जनाको स्वाब संकलन गरिएको छ । यसअघि मुख्यमन्त्री लालबाबु राउत र मन्त्रीहरुको स्वाब संकलन गरी कोरोना परिक्षण भईसकेको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.