केन्द्रीय संस्करण

बिडी सल्काउदा शरीर नै जल्यो, एकको मृत्यु

person explore access_timeजेठ १६, २०७७ chat_bubble_outline0

जनकपुर । बिडी खान बसेका एक बृद्धको ज्यान गएको छ । बिडी खाने क्रममा अचानक वृद्ध रामसुकुल साहको कपडामा आगो सल्केपछि उनले आगोलाई नियन्त्रणमा लिन नसक्दा उनको शरीरको बिभिन्न भाग जलि घाइते भएको सर्लाहीका सूचना अधिकृत समेत रहेका प्रहरी नायब उपरिक्षक मदन कुँवरले जानकारी दिए ।

बिहीबार राति प्रादेशिक अस्पताल जनकपुरमा उपचार भइरहँदा सर्लाहीको हरिपुर्वा नगरपालिका वडा नम्बर ५ बस्ने ७० वर्षीय रामसुकुल साहको मृत्यू भएको हो । साहको प्रादेशिक अस्पताल जनकपुरमा उपचारको क्रममा बिहीबार राति नै मृत्यु भएको प्रहरी नायब उपरिक्षक कुँवरले बताए ।

बिडी सल्काएर सलाईको काटी फ्याल्ने क्रममा उनले लगाएको कपडामै रुमलिएको र उनले नियन्त्रणमा लिन नसक्दा आगो लागेर शरीर जलेर घाइते भएको प्रहरीले जनाएको छ ।

उनी घरमा एक्लै रहेको र बयोवृद्ध भएकै कारणले उनले आगोलाई नियन्त्रणमा लिन नसकेको परिवारजनको भनाइ छ ।

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.